Presa 600 TON

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ENRAD fabrika e radiatoreve 22 Pri 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Presa eshte ne gjendje te rregull sic po shihet ne foto, makina gjendet ne Fabriken e Radiatoreve ne Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim