Retifik (mprehse)

Shitet nga: vedat 29 Nën 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
retifika eshte ne gjendje te mir teknike .mund te shfrytezohet si retifike per rrafshim dhe per retifikim ne ɸ te jashtme dhe ɸ te mbrendshme ,si dhe posedon shum vegla percjellse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim