Salduese me 3 koka hafner dhe makina tjera

Shitet nga: xhavit 28 Tet 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes salduesen ne gjendje shum te mir si dhe pastruese sharr me dy koka hafner me 3 koka dhe makina tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim