Salduese me dy koka SOMECO SHUM E MIR

Shitet nga: xhavit 11 Jan 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes salduesen me dy koka SOMECO ne gjendje shum te mir e posaardhur NGA EVROPA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim