Shes inventore 500w

Shitet nga: luli 08 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Inventori eshte pak I perdorur , ne gjendje te rregullte , siq shihet ne fotot e meposhtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim