Torno & Aparata Saldimi

Shitet nga: Vedat 29 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten aparatat per saldim me elektrode dhe TIG me 180Amp.
Aparatat saldojne hekur, alumin, inox.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim