Torno

Shitet nga: vedat 30 Jan 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes Torno univerzale ,( OERLIKON) makina eshte ne gjendje te mir teknike .gjatesia e punes esht 1500mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim