fles shlajferic

Shitet nga: flex 09 Gsh 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
i kam dy copa qe ikam pru nga gjermani njera eshte e madhe kurse tjetra me e vogel
50e secila kushton

viber +38649466771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim