frigo per markete

Shitet nga: fitim 27 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
frigo me sistem te ftohjes ne gjendje te regullt , gjatesia 5metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim