makina zdruktharie

Shitet nga: selami 26 Maj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makin zdruktharie e prodhuar ne gjermani per prerje ngushtim dhe shpim ne gjendje shum te mir per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim