pump e naftes + rezervar 1000 litra

Shitet nga: taulant 06 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Eshte ne gje dje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim