shitet DREBONG

Shitet nga: ismet 15 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Drebongi i importuar nga Zvicra, esht shum ne gjendje te rregullt, per me shum info kontakto ne tel ose viber +37745643627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim