Auto larje me benzin

Shitet nga: Auto larje 17 Nën 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet autolarja me benzin eshte shume e pershtaqme per shum pune auto larja eshte Gjerman pore eshte e importuar nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim