Gidore

Shitet nga: Faton 04 Dhj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet Celsi i Gidores nga prodhuesi Gjerman Holex
Sherben per Shtrengimin me forc te caktuar.

106-800NmViber +37744428510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim