Makine

Shitet nga: isak 22 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet qe 10 vite e kom nuk du a bon a jo kurr se kom kshyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim