Pomp per auto larje

Shitet nga: shkumbim 10 Sht 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shesim pompe per auto larje eshte ne defekt nuk ka shtypje te madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim