Sheskompresorin me shpric per nxhyrosje

Shitet nga: Vvvvvvvvvvv 22 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes disa mjete per autollaker kompresorin shpricin shllajfericen mjete qelsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim