maqina per flok

Shitet nga: Qendrim 08 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet maqina per frizer me te gjitha paisjet percjellse ato qe shihen ne foto . maqina osht ne gjendje shum shum te mire vjen me adapter plus me krehret e vet prej 0.5, 1 , 2 e kshtu me rradh osht shum pak e perdorur . Mundesit e mbushjes edhe direkt ne maqin por edhe maqina ne vend te vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim