shes kompresorin per nxhurosje me xhith shpric urg

Shitet nga: arben 21 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shitet kompresori me shpric me shllajferic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim