Iventar per feizere

Shitet nga: Marigona 22 Nën 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Te gjitha keto ne foto shiten se bashku . Ngaqe nuk pranon shum fotografi shitet iventari kualtet prej turkie vetem 5 muaj i perdorur me gjith kto vin edhe paisjet me firma te njohura si babylis depileve e tje. Shminka shampon ngjyra paisjet dhe mjetet per thonj paisjet mjetet per depilim gur per masazh vaj per mazazh e shum te tjera per me shum info me shkruaj ne vib 0041767898669.. cmimi sosht fiskal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim