Komplet invertarin per sallon ondulimi

Shitet nga: Endrit Ismajli 21 Gsh 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes komplet invertarin per sallon ondulimi per femra, si doken ne foto,klima esht firma samsung me invertor,per nxemje deri minus 20 grad vetem klima esht e bleme 970 euro, e ka edhe 1 vjet garancion nga gama eletronics,salloni posedon 6 karrige me 6 pasqyre si dhe 3 larse te flokeve etj... shitet komplet nuk ndahen, pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim