Mjetet per thoj

Shitet nga: butiku gezza 01 Nën 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
shiten inventari komplet me makina dhe produkte per mbjelljen e thonjeve, cmimi shume i volitshem
kontaktoni : 045 516 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim