2 TAVOLINA TE RRUMBULLAKTA

Shitet nga: xxx 17 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 2 tavolina te rrumbullakta pa karrike qmimi per te dyjat esht 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim