GJENERATORI

Shitet nga: xxx 17 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR   450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Gjeneratori HONDA 9.0 Benxin ne xhendje shum te mirë qmimi 390 euro kontakti prej ores 9:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim