Aparat i kafes+Mulli

Shitet nga: Flamur 05 Mar 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes Aparatim me Mulli edhe
Filgjanat Komplet Punon shum mire
Veq Pumpa e ujit mu ka prish
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim