Banak per kafiteri

Shitet nga: besnik 30 Nën 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
banak prej druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim