Expresi i kafese

Shitet nga: Florim 12 Sht 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet expresi I kafes me mulli ne gjendje te rregullt per momentin eshte ne perdorim dhe eshte ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim