Fontana Limonadav

Shitet nga: Agroni 19 Gsh 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet fontan elimonadav me 3 copne gjendje te rregullt prodhim italian qmimi 300 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim