Friizin 700 litra

Shitet nga: tuli 15 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes frizin 700 litra posedon 2 motorra te interesuarit 045 444 834 kam edhe viber qmimi 110euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim