Fura per pjkeje

Shitet nga: Naser ismail 27 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furra per pjekje eshte perdorur vetem 1 vjet punon shum mire nuk ka kur far defekti shkaqi i shitjes eshte mbyllja e restorantit ka shum opcione per pjekje mundeni te pjekni edhe kingj e shum tjera sene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim