Furrë për pjekëje për restorant

Shitet nga: Naser Ismail 08 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furra per pjekëje eshte perdorur vetem 1 vjet punon shum mire nuk ka kur far defekti, ka shum opcione: Pjekjen e picave, kingjave, pulave, ëmbëlsirave, dhe gjithqka në përmasa të mëdha.
Mundë të telefononi nga 08:00 - 24:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim