Furr Per Pica

Shitet nga: furr 01 Dhj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr per pica me rrym ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim