Furr pica

Shitet nga: Luli 13 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr italiane e pa perdorne me plin dy katshe ... Boj ndrrim me vetura po shtoj edhe pare nese ka nevoj . 043818767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim