Furra e pizzav & per burek furra asht elektronike

Shitet nga: Furr 08 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra e pizzav dhe per burek furra asht elektronike eshte me dy etazha shum pak e perdorun arsya e shitjes asht se nuk po muj me shfrytzu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim