Furra per pjekjen e pulave

Shitet nga: Artan 23 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR   500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Funksionon me plin dhe me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim