Karrika dhe Tavolina

Shitet nga: Lorik 24 Sht 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Nr 044 817 062 ose 044 194 103 (7 tavolina dhe 28 karrike)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim