Karrika dhe tavolina - invertar per kafene

Shitet nga: Arbnor 12 Qer 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
5 komplete karrika

- Shume te pershtatshme per lokale dhe kafene.

- Secili komplet ka nga 4 fotele dhe nje tavoline. Cmimi per komplet eshte 180 euro.

- Cmimi per 5 komplete eshte 900 euro, por mund te behet zbritje nese mirren komplet!

Fotelet jane perdorur vetem 1 vit.

Per me shume kontakto edhe ne viber +377 44 39 59 59!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim