Makine Dyneri

Shitet nga: ANONIM 21 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makin Dyneri nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim