Maqin per pjekjen e pulave

Shitet nga: Artan 21 Pri 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Eshte me rrym edhe me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim