Maqina per restaurant, mishtore kafiteri

Shitet nga: beni 22 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes paisje, maqina te ardhura nga belgjika jan te perdorura por punojn shume mir
per ata qe jan te interesuar mund te kontaktojn te bejn porosi qfar ju nevoitet per kuzhin apo diqka tjeter mund te jua sjellim nga belgjika ju mirpresim bleres serioz ne keta nr.

045572771
viber. 003248 8838841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim