Mc donas

Shitet nga: Imrani 08 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari i gatshem per fast-food-piceri gjindet lokali perball shkolles selemi hallaqi apo me saktsisht te impreviu bar gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim