PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE NGA INOXI

Shitet nga: Nexhat 12 Maj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE KUZHINA ,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE HYRJES SE ETC ( ELKOSIT ) NE ,FERIZAJ

,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE


TEL 044 205 539


QMIMET METE LIRAT NE KOSOVE ,EJANI DHE DOTE BINDENI

JU MIREPRESIM !

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim