Paisje per restorant

Shitet nga: xxx 17 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet auba per kuzhin, ventilatori, gjenerator honda 9 kw, dollapat e kuzhines, si dhe dera e kuzhines me dollap per servim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim