Paisje per restorant

Shitet nga: xx 17 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet disa pajisje te restaurantit si Perde te trasha ngjyr kafe diku rreth 30m siperfaqe gjatesi me gjith garnishta, Gjenerator HONDA 9.0 kw, .Llustera te murit 10 copa si dhe te pllafonit 6 copa, Pajisje te kuzhines: Dera e Kuzhines me raft per sherbim, Hauba per ventillim, Ventillator fi 400, Dollapa te kuzhines per ene te ndryshme, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim