Shang i perdorur

Shitet nga: lenti 17 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes shang osht i perdorur osht shum
i rujtur siq po doket edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim