Shank + rafte

Shitet nga: Shank+ rafte 21 Jan 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shank per express plus rafte per shitore. Qmim i arsyeshem. Vetem shanki 80 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim