Shank per kafiteri

Shitet nga: besnik 24 Nën 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes shankin pre druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim