Shank

Shitet nga: besnik 16 Nën 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shanki nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim