Shes shporetin per gjella per mi majt te freskta

Shitet nga: Ajeti 10 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes shporetin ne gjendje. Te regullt ju mir pres wmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim