Shitet Agregati

Shitet nga: Artan 12 Gsh 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Agregat me kapacitet 10 KW. Diesel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim